Kosmetika

naučte se pečovat o pleť a s láskou předávejte krásu dál

V našem salónu používáme úžasnou německou kosmetiku Janssen Cosmetics, která netestuje své produkty na zvířatech. Janssen Cosmetics si klientky hýčká a rozmazluje, proto vytváří a inovuje složení všech produktů, aby byly za každou cenu nejlepší.

Se značkou Janssen Cosmetics máme skvělé výsledky a jen ty nejlepší zkušenosti,  proto ji výhradně používáme již několik let.

Dotýkáš-li se kůže člověka - dotýkáš se i jeho duše.

Co je ukazatel 80/20?

Jedná se o ukazatel toho, jak moc je důležité se o pleť starat i doma.

Z 80% je nejdůležitější domácí péče, proto je možné si u nás námi doporučené produkty zakoupit.

A 20% je čas, který si vyhradíte pro sebe, pro relaxaci a nebo  odpočinek na našem kosmetickém lůžku.

Jak často absolvovat kosmetiku?

Doporučená minimální doba je každé 4 týdny – je to doba, za kterou se obnovuje pokožka. Ovšem nevadí, když nás navštívíte i po 5 až 6 týdnech.

O hodně aknózní pleť ale můžeme pečovat po 2-3 týdnech a postupně interval prodlužovat s tím, jak se bude pokožka zlepšovat.

Barča doporučuje: přes podzim sniž rohovou vrstvu chemickým peelingem nebo retinolem.

Jaké balíčky kosmetického ošetření poskytujeme?

Expresní ošetření pleti

Expresní ošetření pleti je vhodné pro lidi s problematickou pletí, která potřebuje důkladně čistit, a masáž u nich není tolik vhodná. Je také pro lidi, kteří pospíchají a potřebují celkové čištění.

Dlouhé ošetření "MILUJI SEBE"

Toto ošetření je vhodné pro klientky, které chtějí tvář vyčistit a zároveň si dopřát čas na relaxaci. Ošetření zahrnuje důkladné povcrhové i hloubkové čištění a masáž dekoltu, obličeje, hlavy

Toto ošetření zahrnuje jednu z mnoha masek, které Janssen vytvořil. Těšit se můžete na alginátovou „fantomasku“, stříbrnou foliovou, biocelulózovou a další..

Barča doporučuje: Daruj toto ošetření formou krásného poukazu. 

Laser ošetření akné/jizvy/lifting

Jedná se o ošetření laserem, který využívá tří současně působících fyzikálníní faktory (pulzní magnetické pole, nízkovýkonové laserové světlo a LED světlo) ke spuštění metabolických procesů, které způsobují regeneraci kožních buněk. Viditelný efekt po jednom použití. 

Používáme pouze při kosmetickém ošetření a je potřeba předem přiobjednat z důvodu časové náročnosti. 

Chemický peeling

Chemický peeling provádíme pouze v zimních měsících, tedy od listopadu do února a je dobrý na snížení rohové vrstvy kůže. Tu poznáme tak, že je pokožka na dotek ztluštělá a tvrdá. Chemický peeling je také více než vhodný pro aknózní a hodně zjizvenou pleť.

Při aplikaci chemického peelingu pracujeme s ovocnými kyselinkami, tzn. obličej se po aplikacu neloupe. Ošetření je nebolestivé, kyselinky jen snesitelně „poštipkávají“.

POZOR! Po dobu ošetřování je nutné pokožku chránit každý den opalovacím krémem SPF 30. Vhodný pro mastící se pleť můžete zakoupit u nás v salónu. 

Nabízíme dvě varianty ošetření chemickým peelingem:

Varianta A - 8 ošetření

Toto ošetření zahrnuje čištění pleti a následně chemický peeling s hloubkovým ošetřením zakončený ampulí s kys. hyaluronovou.

Varianta B - pravidelně 1 ošetření týdně během dvou měsíců

Toto ošetření zahrnuje čištění pleti a následně chemický peeling zakočený ampulí s kys. hyaluronovou.

Mezoterapie

Mezoterapie neboli mikrojehličkování je jednou z nejpopulárnější a nejefektivnějších kosmetických metod pro omlazení pokožky. Je zaměřena primárně na hydrataci, lifting a léčbu akné. Výživné látky vpravené do pokožky dermaperem mohou okamžitě zlepšit matnou, unavenou pokožku a povrchové vrásky.  Také vyrovnává pigmentaci a odstraňuje akné. Je nutné používat každý den SPF! (můžete zakoupit u nás v salónu).

Více informací o mezoterapii najdete v našem blogovém článku Mezoterapie s Anet.

POZOR: kontraindikace – těhotenství, ředění krve (nebo s ním spojené poruchy), cystické hnisavé akné

další procedury, které u nás můžete využít

Všechny uvedené procedury jsou automaticky zahrnuty ve výše uvedených ošetřeních. Není proto potřeba si je objednávat zvlášť.

  • Barvení řas 300 Kč
  • Barvení a úprava obočí 280 Kč
  • Balíček barvení a úpravy 550 Kč

    Balíček obsahuje: barvení obočí, barvení řas, úprava obočí, výplach očí.

Přejít na ceník všech služeb. Přijímáme platební karty. Paragon vystavujeme na požádání.