MEZOTERAPIE s Anet

Facebook
WhatsApp
Email
TISK
Mikrojehličkování neboli mezoterapie je jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnější kosmetických metod pro omlazení pokožky.

Mezoterapie se primárně zaměřuje na hydrataci a lifting pokožky. Výživné látky vpravené do pokožky dermaperem s 12ti mikrojehličkami mohou okamžitě zlepšit matnou, unavenou pokožku a povrchové vrásky, vyrovnává pigmentaci a odstraňuje akné.
Dle stavu pokožky se zvolí vhodné sérum, které se postupně zapracovává právě zmiňovaným dermaperem dovnitř pokožky.

Pro koho je mikrojehličkování vhodné

Klientmi jsou ženy i muži, které trápí jemné až středně hluboké vrásky a věkem ochabující pokožka. Příznivě ovlivňuje řadu kožních problémů – například suchou pokožku, pigmentové skvrny, rozšířené póry, jizvičky, akné.

Jak ošetření probíhá

Mezoterapie nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Konzultace a ošetření se provádí v rámci jediné návštěvy.
Pleť se důkladně vyčistí, nanese se sérum a poté se pleť narušuje mikrojehličkami. Jehličky jsou opravdu tak malé, že je ošetření skoro bezbolestné. Z vlastní zkušenosti to hodnotíme na stupnici 3 z 10.
Díky jehličkám se sérum dostane hloubějí do kůže a sérum má mnohem větší sílu působení, sérum ale i zároveň zůstává na povrchu kůže, proto je pokožka maximálně vyživená.

K dispozici máme mnoho koncetrovaných sér značky Janssen. Mezi hlavní a nejznamnější patří kyselina hyaluronová. Tu doporučujeme použít při prvním ošetření, protože „napitá“ pokožka je schopná přijmat cokoliv dalšího bez strádání.
Detox je vhodná pro kůřáky a nebo klienty se zašedlou unavenou pletí. Odplavuje toxiny a lipofuscin (lipofuscin – nahnědlý pigment hromadící se v buňkách).
Normalizing je lehce štiplavé sérum, které rovná činnost mazových žláz a má stahující účinek, díky tomu jsou póry viditelně menší. Doporučujeme na boj s černými tečkami !
Caviar extrakt je krásná růžová ampule, která voní sladce a nebojte se, nepřipomíná v nejmenším rybinu. Stimuluje tvorbu buněk, podporuje přirozený regenerační proces proto je vhodný pro stárnoucí pleť.
Eye flash je sérum pro citlivou pokožku očního okolí. Vyhladí vrásky, zlepší syntézu kolagenu a zlepšuje hydrataci, pružnost, snižuje otoky.

Toto je takový základ, Janssen nám poskytuje mnohem více druhů sér, ale nechceme vás zahltit. Anet vám ráda doporučí vhodný produktu pro vaši pleť a probere jeho benefity.

Na konci zákroku odcházíte začervenalá, proto doporučujeme neplánovat rande nebo chodit do kanceláře. Na kůži také nesmí žádný krém, tonikum, nic na co jste běžně zvyklé, to platí i pro make up dalších 24-42 hodin. Je lepší i 24 hodin nesportovat.

Jak často se uvidíme?

Pro viditelné výsledky doporučujeme minimálné čtyři sezení (po zhruba měsíci) kdy jedno sezení trvá průměrně 30min.


Pokud vám tento článek nepřišel vyčerpávající, nebojte se ozvat Anet. Preferuje sms nebo Whatsapp zprávy.

naše nová posila Anet

Další články na blogu

retinol lift dóza krém

Retinol Lift proti vráskám a akné

Naše tělo vytváří vitamin A přirozeně a je nezbytný pro zdravý vývoj buněk. Vlastně lokální aplikace tohoto vitaminu prokázala, že udržuje celistvost

detox žena text

jarní Detox

Většinu zimy nás provází sušší vzduch, který může na naší pleti zanechat suché šupinky a nepříjemné pnutí. Je nutné vybírat přípravky s účinným

botox jehli mračivka vrásky

pokec o Botoxu

V roce 2023 jste se mě zatím nejčastěji ptaly na Botox. Co si o něm myslím a jak to vlastně funguje. Ty, které

KATEGORIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *