Domácí zimní péče

List
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
TISK

Při teplotě nižší než je osm stupňů celsia reaguje kůže zpomalením produkcí mazových žláz a pleť se zdá sušší.

Tohoto pocitu si všimnete hlavně, když přijdete z chladu do tepla. Pocit suchosti je způsobený zvyšující se ztrátou vlhkosti z povrchu pleti. Tento efekt je více citelný při silném větru.

Kůži můžete podpořit bohatší péčí s cennými rostlinnými oleji, které jsou podobné přirozené lipidové vrstvě kůže. Zimní péče musí být bohatá, někdy tučnější a zvlhčující. Lehké krémy na základě vody nejsou v zimě doporučovány.

DOPORUČUJI RICH RECOVERY CREAM

Olej z makadamiových ořechů a bambucké máslo jsou rostlinné lipidy, které kromě účinných látek používaných ve vysokých dávkách dělají zázraky i pro drsnou pokožku s nedostatkem lipidů. Sacharidový izomerát je přírodní zvlhčující látka na bázi přírodních cukrů, která váže vlhkost v horních vrstvách pokožky a působí jako magnet vlhkosti. Zlepšuje soudržnost buněk a tím posiluje přirozenou kožní bariéru, která chrání před další ztrátou vlhkosti. Palmitát vitaminu A stimuluje rychlost dělení buněk a tím podporuje obnovu pokožky.

Zejména pro zralou pleť nebo pleť, která potřebuje regeneraci.

BALANCING CREAM pro SMÍŠENOU, MASTÍCÍ SE pleť

Vyvažovací matující krém na smíšenou pleť. Obsahuje extrakt z rýžových otrub, které pleť provlhčí, houby fomes obsahující vitamín B a D, který má i protirakovinné, antibakteriální a antivirové účinky, červené mořské řasy, aloe-vera a nylonový pudr.

NEZAPOMEŇTE UV OCHRANU

Pamatujte také: I v měsících chudých na světlo by měla být pokožka účinně chráněna před UV zářením. Emulze Face Guard chrání pokožku a zpomaluje stárnutí pokožky vyvolané světlem. Vhodné pro aknózní pleť !

Vhodné i jako neviditelné rukavice, proti vysychání a pigmentaci rukou.

Další články na blogu

Velký přehled peelingů

VELKÝ přehled PEELINGŮ

Rozlučte se s hrubou kůží a nechte pleť zářit! Léto se pomalu chýlí ke konci, experti v Janssen cosmetics vám vysvětlí vše o peelinzích

roušky

pleť po ROUŠCE

Zakrytí části obličeje rouškou nám z počátku přišlo úsměvné, sama jsem psala, že můj knírek bude konečně svobodný, ale nebyly to jen chloupky

KATEGORIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *