SCRUB NA RTY Jeffree Star VS. Lush – Galaxy

dívka s růžovými rty a svítícími balonky
Facebook
WhatsApp
Email
TISK

Peeling je prvním krokem k dokonale hebkým rtům. Prokrví je a osvobodí od šupinek staré odumřelé kůže. Výsledek? Mají zdravou barvu, jsou jemné, hladké, jednoduše k zulíbání.

Moje nejoblíbenější značka dekorativní kosmetiky je Jeffree Star cosmetics. Jeho řada peelingů na rty mi vyhovuje víc než Lush a to hlavně proto, že Galaxy modrá drží na prstech i rtech při aplikaci a je nutné ji omýt vodou a ručníkem.

Pozor na kartáček!

Před obrušováním rtů běžným zubním kartáčkem někteří varují. Množí se v něm totiž bakterie, které se snadno dostanou do otevřených ranek v jemné kůži rtů.

Kdo ke mně chodí na kosmetiku, si mohl všimnout, že po aplikaci Janssen peelingu na obličej s rozemletými broskovými jádry, používám na rty cukrový Mojito peeling značky Jeffree Star Cosmetics.

Vyzkoušela jsem i scrub od značky Lush, která vyrábí stejně jako JS přírodní vegan cruelty free kosmetiku. Nenajdete v ní tedy žádného brouka (Jako například od  jiných značek v očních stínech, do kterých se přidávají rozemletá křídla z brouků pro podporu rudé barvy.). Oba peelingy jsou JEDLÉ a velmi chutné.

Lush

Scrub si zakoupíte v malé 25g opravdu těžké skleněné lahvičce za 275Kč a nabízí příchutě med, žvýkačka, třešeň, jednorožec (popravdě jediná příchuť, kterou si neumím představit) a sušenkové těsto.
Obsahuje jojobový olej, který hydratuje. Bambucké máslo zjemňuje, malinový olej chrání kůži před UV zářením.

Lush Galaxy scrub na rty

Jeffree Star

Jeffree Star peeling má znatelně větší krystalky cukru, ale při samotné aplikaci na rty necítím rozdíl oproti jemnějšímu Lush galaxy.

Jeffree má podobně sladké příchutě, na výběr jich je 12*. Nejzajímavější z nich je palačinka se sirupem nebo rootbeer. Zakoupíte ho v barevné 30g dóze pouze v Marionnaude za 399Kč.
Obsahuje glycerin, který na sebe váže vlhkost. Palmitát sacharózy podporuje tvorbu nových kožních buněk a mírní viditelnost pigmentových skvrn. Najdeme v něm i jojobový olej stejně jako v Lush galaxy.

*Nutno dodat, že každý rok vytváří nové příchuti a předešlé seženete jen do vyprodání zásob.

JAK SE SCRUB POUŽÍVÁ

Jednou za dva týdny aplikujete malé množství vatovou tyčinkou na ústa. Rty dlouze promnete a slíznete přebytek. Na takto obroušenou kůži naneste výživnou masku například: Goodnight lip mask s bambuckým máslem.

„Lip maska je TOP produkt co jsem kdy měla možnost používat. Skvělá konzistence, příjemná vůně i textura na rtech . Doporučuji všem a těším se na každý večer, kdy si ji na rty aplikuji.“

Michelle

Další články na blogu

retinol lift dóza krém

Retinol Lift proti vráskám a akné

Naše tělo vytváří vitamin A přirozeně a je nezbytný pro zdravý vývoj buněk. Vlastně lokální aplikace tohoto vitaminu prokázala, že udržuje celistvost

detox žena text

jarní Detox

Většinu zimy nás provází sušší vzduch, který může na naší pleti zanechat suché šupinky a nepříjemné pnutí. Je nutné vybírat přípravky s účinným

botox jehli mračivka vrásky

pokec o Botoxu

V roce 2023 jste se mě zatím nejčastěji ptaly na Botox. Co si o něm myslím a jak to vlastně funguje. Ty, které

KATEGORIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *