Lashlifting pro vaše řasy – první návštěva

blonďatá dívka ve svetru schovává rty
Facebook
WhatsApp
Email
TISK

Unavuje vás mít nevýrazné řasy, malovat si je každý den řasenkou? Chcete mít krásné řasy jako mrkací panenka z 90. let? Zkuste lashlifting botox! Tato procedura je vhodná pro holky, které ocení maximální přirozenost, nesnesou na očích nic umělého, mají poškozené nebo moc krátké řasy. Doporučuji je zkusit před aktivní dovolenou na horách nebo válecí u moře, rozhodně si je zamilujete! Lashlifting řasy jsou prostě TOP!

Pokud jste nositelka kontaktních čoček, doražte i s krabičkou pro jejich uložení a nebo v brýlích.

A jak to přesně probíhá?

Položíte se na lůžko, přikryji vás dekou, aby ste se cítila dobře. Pro zmrzliny mám připravené nahřívací bačkůrky do trouby.

Oční okolí odmyji speciálním odličovačem očí bez oleje. Na natáčku se řasy musejí precizně vyskládat jedna vedle druhé v určitém směru a zafixovat speciálním přípravkem, ten řasy otevře. Naneseme emulzi, která je natočí. Řasy se obarví černou barvou, ta je opticky prodlouží a oko se otevře. Obarví se totiž i jejich konce, které jsou běžně světlé a pro naše oko skoro neviditelné. I blonďaté řasy dokážeme obarvit na havraní černou.

Na obarvené řasy aplikuji na 15 minut botox – extrémní výživu. Řasy jsou po hodině zdravější, pevnější a výraznější.

Po sundání botoxu řasy očistím od přebytků barvy nebo lepidla z natáčky. Podle potřeby můžu oko vypláchnout borovou vodou, pokud se náhodou dostane barva do oka, může to trochu štípat.

Na doma dostanete malý barevný kartáček na pročesávání řas, které se můžou přes noc trochu pohnout. Nic se neděje, pokud se to stane. Prostě je trochu pročešete.

A teď už si jen můžete vaše krásné řasy užívat!

Řasy krásně vyniknou i v brýlích. Nebojte se tedy objednat.

POZOR! po aplikaci se nesmí řasy 24 hodin namočit vodou ani líčit řasenkou– nechoďte do sauny, bazénu a bacha na páru z horké sprchy. Platí to i pro slzy, proto promyslete zhlédnutí smutného filmu.

Kontraindikace jsou menstruace a těhotenství 🙂 řasy nemusí držet natočené. První noc spěte na zádech – opatrně, ať řasy netlačíte do polštáře.

Další články na blogu

BHA kyselina

BHA kyseliny (beta-hydroxykyseliny) jsou skvělé na mastnou pleť. Mezi nejznámější patří kyselina salycilová, která je jedinou zástupkyní této skupiny kyselin. Dokáže rozpouštět kožní maz

gut brain

GUT-BRAIN

Střevo a mozek jsou propojené obousměrným nervovým spojením. Střeva tak můžou mít vliv na stres, úzkost, depresi. Průjem, zácpa a deprese To,

MEZOTERAPIE s Anet

Mikrojehličkování neboli mezoterapie je jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnější kosmetických metod pro omlazení pokožky. Mezoterapie se primárně zaměřuje na hydrataci a lifting

KATEGORIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.