Tik Tok, depilace a brazilka, která trvá …

Facebook
WhatsApp
Email
TISK

Založila jsem profil na Tik Toku, na který nahrávám různá videa o brazilkách (depilace intimních partií cukrovou pastou). Dostávám tam poměrně zajímavé dotazy, které tady chci publikovat, protože pohled náctiletých na poměrně „dospěláckou“ věc je zajímavý.

Dalším důvodem proč tohle píšu je, že sem chci taky dát fotky svých krásný klientek, přinejmenším tedy jejich klínů. Jako malé lákadlo pro ty z vás, které se bojíte bolesti, intimity nebo se cítíte jinak nejisté, protože brazilka za to opravdu stojí!
Klientka po 4 týdnech od poslední depilace, chodí pravidelně a chloupky neholí. Vídáme se 3 roky.

Není rychlejší se oholit?

Jak se to vezme. Momentálně jsi otrokem žiletky, kterou držíš v ruce každé dva tři dny, při nejmenším jednou týdně. Depilace ti nabízí možnost nejen chloupky zjemnit, ale taky mít klid na další čtyři týdny a neřešit, jestli se ti zrovna chce holit nebo ne.

Dá se bolest vydržet?

Samozřejmě! Bolest po trhnutí voskem je štiplavá, přirovnala bych to k pocitu, jako je píchnutí špendlíkem, ale úplně mikro špendlíkem. Oproti tomu nanášení cukru je malinko bolestivější, protože se jde „proti srsti“, takže samotné nanášení tahá, ale o to míň bolestivější je samotné trhnutí.

Od kolika let k tobě můžu?

Ptala jsem se dalších profesionálů a nikde v zákoně jsme nenašli od kolika let by brazilka byla povolená. Proto jsem se rozhodla rozumově, že s vědomím nebo doprovodem rodiče (může čekat v čekárně u kávy) trhám brazilky od 15 let. Depilace voskem je neomezeně. Nejmladší holčička u mě byla na lýtkách v 11 letech, protože se jí spolužačky, které se už holily, smály, že je zarostlá.

Odvíjí se cena podle toho, kolik člověk váží? Silnější > větší spotřeba materiálu?

Ne! V žádném případě ! Cena by neměla být vyšší, než je uvedena v ceníku.

Černovlasá klientka po 5 letech bez pauz na holení. Toto je pak na pět minut bolesti a hotovo.

Je po brazilce začervenání, bolí kůže?

Po první návštěvě je kůže rudá, chová se jako popálená od sluníčka a folikuly jsou otevřené, takže nedoporučuju jízdu na kole, solárko ani koupaní v bazénu, rybníku a sex. V kalhotkách den dva to může být trochu nepříjemné, hlavně v tříslech, ale to je opravdu věc první návštěvy, protože jsou chlupy tvrdé, je jich hodně a kořeny jsou uložené hluboko.

Stalo se, že někdo depilaci nevydržel?

Ano. Vzpomínám si na tři klientky, které to v půlce první návštěvy vzdaly ale přišly na druhou a dokončily jsme to 🙂 a teď chodí pravidelně a jsou nadšené!

Pokud máš práh bolesti nízko, doporučuju si vzít před návštěvou ibalgin. Taky se nestyď si říct o pauzu během depilace.

Byla jsem na depilaci a skončila emergency s potrhanou kůží po celé pipi a zánětem – je moje kůže nevhodná nebo to byla chyba kosmetičky?

Tohle je vcelku odstrašující případ, ale dodám, že slečna, která mi nechala tento komentář později dodala důležitou informaci, že byla na horkém vosku nikoli na cukrové pastě.

Tyto příběhy slyším poměrně často, zvlášť od zahraničních klientek, které chodí/ chodily ve své zemi na horký vosk, protože tam nikdo cukr nepoužívá, takže to není ojedinělá chyba ale rozhodně je to chyba kosmetičky!

důležitá informace pro tebe PASTY SE DOTÝKÁM JAKO PRVNÍ SVÝMI PRSTY, TAKŽE POKUD TO BUDE PÁLIT MĚ, TY TO NIKDY NEZJISTÍŠ, PROTOŽE SE TĚ S NÍ ANI NEDOTKU! Cukr je naopak na citlivou kůži oproti vosku vhodný, protože na kůži tolik nepřilne – je tedy šetrnější.

Depilujete komplet, nebo je možné nechat si udělat nějaký vzor?

Depiluju úplně do hladka, ale taky ti vytvořím trojúhelník, čárku nebo ti chloupky obarvím. 🙂

Další články na blogu

retinol lift dóza krém

Retinol Lift proti vráskám a akné

Naše tělo vytváří vitamin A přirozeně a je nezbytný pro zdravý vývoj buněk. Vlastně lokální aplikace tohoto vitaminu prokázala, že udržuje celistvost

detox žena text

jarní Detox

Většinu zimy nás provází sušší vzduch, který může na naší pleti zanechat suché šupinky a nepříjemné pnutí. Je nutné vybírat přípravky s účinným

botox jehli mračivka vrásky

pokec o Botoxu

V roce 2023 jste se mě zatím nejčastěji ptaly na Botox. Co si o něm myslím a jak to vlastně funguje. Ty, které

KATEGORIE

3 komentáře

 1. Ahooj, nerada ruším takhle večer, ale prisla jsem na pár tvých videí o brazilce na tik toku.
  Tak jsem se chtěla zeptat na jednu otázečku jestli máš s tím nějaký zkušenosti nebo jestli nevíš co s tím.

  Jak po oholení normální žiletkou, tak i třeba vosk i po cukrové pastě mi zarůstaji chloupky přímo v tříslech až se mi i nejednou stalo že se chloupek podebral a nebylo to zrovna dvakrát příjemný a zůstala mi tam jizvička a flek a už si fakt nevím rady co s tím, neměla by si nějaký tipy a triky jak je možno to aspoň nějakým způsobem omezit? ??

  1. Ahojky,
   rozhodně den po oholení nesportuj a pokud máš možnost choď na holo. Kůži nemaž žádnými oleji, buďto ji pudruj běžným zásypem nebo namaž koncentrátem aloe vera. Důležitý je kůži 3x týdně peelingovat a pokud budeš mít stále problémy, popros mamku nebo přítele, aby ti malou sterilní jehličkou chloupek vytáhla. Většinou jsou dobře vidět a skoro vůbec to nebolí 🙂 Rozhodně je nemačkej jako pupínky, z toho se ti dělají jizvičky ! Až nás otevřou tak doraž na brazilku a mrkneme na to 🙂
   Barča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *